• ۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر
  • اِسَّبِت ٦ ربيع الثاني ١٤٤۰
  • Saturday, December 15, 2018
کلیدواژه: 53526
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ سه شنبه ۱۹ دي، ساعت 11:14
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۰/۱۹

صدور گواهی فوت و تحویل جسد

همراهان گرامی و ارجمند ، ضمن عرض تسلیت و آرزوی صبر برای شما و آمرزش متوفی برای دریافت گواهی فوت با به همراه داشتن شناسنامه متوفی به دفتر پرستاری مراجعه نمایید.:

1-    در صورتی که متوفی در 24 ساعت اول بستری در بیمارستان فوت نموده است و یا پزشک معالج علت مشخصی برای فوت بیمارش پیدا نمی کند ، گواهی فوت توسط پزشک قانونی صادر می گردد . به این صورت که از سوی بیمارستان به شما فرمی با عنوان « ارجاع جسد به پزشکی قانونی» داده می شود که پس از مراجعه به پزشکی قانونی و تحویل فرم ، پرونده متوفی مطالعه وجسد توسط پزشکی قانونی در همین بیمارستان مورد معاینه قرار گرفته و گواهی فوت صادر می گردد .

2-    در صورتی که متوفی بعد از24 ساعت اول بستری در بیمارستان فوت نموده است و علت فوت برای پزشک معالج مسجل می باشد ، گواهی فوت توسط پزشک معالج صادر و به شما تحویل می گردد .

3-    یک برگ از گواهی فوت باید به اداره ثبت احوال تحویل داده شود و برگ دیگر آن مخصوص شهرداری و خدمات مربوط به حمل جسد از بیمارستان به محل دفن می باشد . 

4-    پس از اینکه شهرداری وسیله نقلیه جهت حمل جسد را در اختیار شما قرار داد ، جهت تحویل جسد به دفتر پرستاری بیمارستان مراجعه نمایید .

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 6/9247 sec